Aktuálna akcia na LTE internet od Swan
Autor: Michal Maslík, 30. 7. 2017, Novinky v predajni
Ušetrite desiatky EUR s výhodnou akciou LTE internetu od Swan už od 5 EUR mesačne a inštaláciu máte za 1 EUR. Viac info v predajni a na webe. Pozor, platí len do 31.8.2017.

Prejdite ku Skylinku a kompletné vybavenie máte za 1 euro
Autor: Michal Maslík, 4. 11. 2016, Novinky v predajni
Prejdite ku Skylinku a kompletné vybavenie vrátane inštalácie získate za 1 euro! Užite si Vaše obľúbené programy ako nikdy predtým! Ak si objednáte niektorý z programových balíčkov Skylinku na 24 mesiacov, potom v cene objednaného programového balíčka získate od Skylinku kompletnú sadu zariadenia a inštaláciu v cene 280 Euro. Na začiatku platíte len 1 euro a vybraný programový balíček na 3 mesiace.
K dispozícii je certifiokovaný satelitný prijímač Thompson TS813 alebo pre majiteľov televízorov s DVB-S2 tunerom CA modul pre dekódovaciu kartu.

Skúste to doma!
Autor: Michal Maslík, 4. 11. 2016, Novinky v predajni
To je nové heslo vysokorýchlostného internetu od spoločnosti Swan. Služby spoločnosti Swan si môžete aktivovať priamo na našej predajni a potom si už len nerušene užívať Váš LTE internet či už doma alebo v práci. Viac informácii tu .

Pozor SD vysielanie končí, prejdite s nami na HD.
Autor: Michal Maslík, 4. 11. 2016, Novinky v predajni
Príďte si k nám vymeniť Váš starý SD prijímač za nový HD, všetko Vám nastavíme a predvedieme v našej predajni.

Ideálne riešenie pre Vás: Strong STR 7504Viac informácii o prechode z SD na HD nájdete sem

Stali sme sa TOP Partnerom Skylink
Autor: Michal Maslík, 23. 2. 2014, Novinky v predajni

Naša spoločnosť sa stala vďaka Vám a Vašej dôvere TOP Partnerom Skylink. Dúfam, že aj naďalej sa budete na nás spoliehať a ostanete nám verní. Už čoskoro Vás privítame v našej novej a modernej predajni, ktorú pre Vás pripravujeme. Ďakujeme, tím firmy ESOS.

Riešenie pre televízory so satelitným tunerom DVB-S/S2
Autor: Michal Maslík, 26. 2. 2013, Novinky v predajni
Kúpili ste si nový televízor so satelitným tunerom? Doplňte si do neho certifikovaný Irdeto modul s certifikátom Skylink READY za super cenu pre bezproblémové pozeranie programovej ponuky Skylink.

CAM Irdeto Smit CI+ Skylink Ready

Nebuďte tuctoví, buďte výnimoční!
Autor: Michal Maslík, 5. 12. 2010, Novinky v predajni
Nepáčia sa Vám klasické paraboly a chcete byť odlišní a nedať za to ani o euro viac? Máme pre Vás super riešenie Parabola 600 mm

29. 1. 2015, Novinky v predajni
 
Obdarujte seba a svojich blízkych
Priamo na predajni Vám na počkanie aktivujeme platené služby SKYLINK. Stačí priniesť číslo Vašej SKYLINK karty prípadne kartu. Možnosť aktivácie na dobu od 1 až 12 mesiacov. Taktiež je možné platiť servisný poplatok. Bez zmlúv a záväzkov.

LTE internet od Swan
U nás si môžete aktivovať LTE internet od spoločnosti Swan pre Váš domov.

Aktivujeme platené služby Plustelka
Aktivujeme platené služby Plustelka priamo na predajni. Rozšírte si programovú ponuku v systéme DVB-T cez anténu o atraktívne programy. Viac informácii o balíčkoch sem .

Prečo nakupovať práve u nás?
Ponúkame Vám len overené produkty s bezplatnou technickou podporou a poradenstvom. Pomôžeme Vám s výberom najlepšieho riešenia pre Vás.

Montáž satelitného kompletu
Ponúkame Vám aj odbornú montáž satelitných kompletov a systémov ktoré si u nás zakúpite za akciovú cenu. Príďte sa poinformovať o Vašom novom kvalitnom obraze.